Bobrowiecka 10 – wyjątkowa inwestycja na Dolnym Mokotowie

Apartamentowiec przy ul. Bobrowieckiej 10 to nowoczesna architektura, najwyższej jakości materiały oraz przyjazne rozwiązania dla mieszkańców.

Autorem projektu architektonicznego jest renomowana pracownia JEMS Architekci Sp. z o.o.

Profesjonalny Dekarz Jest Zdolny Do Przeprowadzania Inspekcji Dachowych

Profesjonalny Dekarz Jest Zdolny Do Przeprowadzania Inspekcji Dachowych



gonty bitumiczne tegolaFachowy dekarz jest zdolny do przeprowadzania inspekcji dachowych celem zastosowania właściwego rozwiązania i ze wszystkimi środkami ostrożności. Bez wyjątku wszystkie osoby, które planują skorzystać z tych świadczeń muszą zdecydować się na specjalistów od pokryć dachowych, jak gont bitumiczny, tylko trzeba zrobić to wyjątkowo rozważnie poprzez prowadzenie badań i oceny ofert. Oczywiście, nie brakuje profesjonalnych dekarzy, ale wybranie dowolnego fachowca od gontów bitumicznych bez badań, może zmniejszyć żywotność dachu. Niekiedy zatrudnianie kiepskiego dekarza może nawet prowadzić do przypadkowego uszkodzenia konstrukcji domu oraz szkody jego mieszkańców. Osoby powinni szukać uczciwych i specjalistycznych wykonawców, jacy oferują pokrycia dachowe, co zapewnia dostarczenie najwyższej jakości usługi w atrakcyjnych cenach. Wszak niektórzy z najlepszych dekarzy proponują pokrycie takie jak papa na dach, także znają jeszcze pozostałe odpowiednie instalacje, jak geosyntetyki. Dobry dekarz zna się także na dziedzinie jak folia kubełkowa. Rzecz jasna, nie ma on problemu ze znajomością najświeższych stylów w pokryciach dachu, natomiast wykonane przez niego powierzchnie zapewniają odmienny design.

KONTAKT

location 

Biuro Sprzedaży

Bobrowiecka 10

00-728 Warszawa

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 10:00 - 19:00; sobota 10:00 - 15:00

 

Formularz kontaktowy

Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na:
- w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, na przetwarzanie danych osobowych, wymienionych powyżej, przez Emmerson Realty S.A. (KRS 0000297408) w celach marketingowych i handlowych.
- na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Emmerson Realty S.A.
Ww. zgody wyrażam dobrowolnie i jestem świadomy/a o prawie odwołania tychże zgód w każdym czasie (co skutkuje zaprzestaniem przetwarzania moich danych) jak również o prawie dostępu (wglądu) do moich danych osobowych, ich poprawiania oraz uzupełniania.